EN
Strona domowa

Agencja reklamowa to nie (tylko) portfolio, ale także ludzie, którzy za nim stoją.

Ludzi poznaje się najlepiej poznając ich myśli. Spróbujemy przekazać Wam nasze. Poświęć chwilę aby zobaczyć co zaprząta nam ostatnio głowę. Piszemy od serca. Lubimy swoją pracę, wiec przychodzi nam to z łatwością – mamy nadzieję, że z równą łatwością da się to czytać :-)

co nowego? nad jakimi projektami reklamowymi pracujemy?

Austria to nie tylko narty zimą...
Napisał Tomasz Paszyń

Austria to dla red Jungle nowe i fascynujące projekty. Miło nam, że austriacka firma Uniconsult powierzyła nam przygotowanie polskiej kampanii reklamującej urządzenia medyczne.
Projekt przygotowujemy zgodnie z najnowszymi tendencjami obowiązującymi w współczesnej sieci - będzie to nowoczesna responsywna witryna o bogatej i zaskakującej szacie graficznej.

Debiut już wkrótce.

Pan Planeta
Napisał Artur Sadowski

Pan planeta... Czy Plan planeta... Co może wyjść z hybrydy... naszego systemu c-commerce i fair trade? Zobaczymy!

Uwaga - powódź!
Napisał Artur Sadowski

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach zlecił nam budowę systemu wizualizacji stanu wód - cel monitorowanie zagrożenia powodziowego w regionie. Jesteśmy dumni, że jak zwykle możemy zrobić coś pożytecznego.Be... responsive
Napisał Artur Sadowski

Dla mieszkającej w Mediolanie dziennikarki opacowaliśmy elegancką , minimalistyczną i przy tym w pełni responsywną stronę internetową. Strona przekazuje skomplikowane idee w przystępny sposób :-)Bio...budowa
Napisał Tomasz Paszyń

Miło nam poinformować, że już najbliższym czasie zadebiutuje nowa marka na rynku produktów zdrowotnych. Nasza agencja ma w wzmiankowanym debiucie spory udział. Współpraca nad  koncepcją produktu,  budowa rozwiązań e-commerce, responsywna strona internetowa,  projekty opakowań - to były nasze zadania.

Muzeum w Zabrzu liczy na nas...
Napisał Kamil Lipa

...licząc ludność Zabrza i  zlecając nam budowę systemu służącego do importowania i eksportowania baz danych ludności. Jako, że bazy danych są naszym hobby (nie jedynym) zadanie takie sprawia nam wielką przyjemność.

Kolejna realizacja Responsive Web Design
Napisał Artur Sadowski

Tak to prawda! Zrealizowaliśmy kolejną przebudowę dużej i zaawansowanej witryny do standardu RWD. Tym razem pracowaliśmy na Górnośląskiej WSP.

Więcej informacji...

http://blog.redjungle.pl/?p=261